CZ - versionEN - version

KONTAKTY

MAG-Kynologické potřeby, Martin Bohanus
Komenského 38
58601 Jihlava
tel: +420777045875, 777145875
magweb.cz@gmail.com
číslo účtu : 6298024001/5500

NOVINKY

arr3Padělek, falzifikát nebo prostě kopie...“Padělek, falzifikát nebo falzum je předmět, který se vydává za jiný, obvykle cennější předmět. Jeho... arr3FACEBOOKVytvořili jsme facebook stránku s názvem MAGweb.cz - kynologické potřeby. Přidáváme nejnovější... arr3Měření WP postrojePro správně zvolenou velikost postroje napište do poznámky rasu psa, obvod krku a váhu, děkujeme.. ...

Obchodní podmínky

Objednávání

Objednat si můžete:

-přímo na www.magweb.cz

-E-mailem: magweb.cz@gmail.com

-písemně poštou:kontaktní adresa

Na konci elektronické objednávky najdete místo pro poznámku.Zde můžete upřesnit Vaše přání. Po přezkoumání objednávky budete kontaktováni pro upřesnění a odsouhlasení e-mailem nebo telefonicky.

Dodací podmínky

Zboží obvykle expedujeme  14-18 pracovních dnů po obdržení objednávky podle náročnosti její kompletace. Dodací lhůta pak závisí na způsobu dodání a rychlosti doručovatele. U dobírky většinou 2-3 dny. Objednané zboží odesíláme obvykle poštou na dobírku,obchodním balíkem nebo přepraví službou PPL, GLS, DPD. Platba je možná i předem na účet. Zboží lze vyzvednout i osobně.

Cenu dopravy účtujeme dle ceníků pošty nebo přepravní firmy.

 

Ceny

Jsme plátci DPH! Dph činí 21%.  Uvedené ceny jsou maloobchodní.

Reklamační řád

Vážený zákazníku, doba po kterou můžete uplatnit nároky vyplívající z případných vad je na naše zboží 24 měsíců od data označeného za datum prodeje.

Reklamace se nevztahuje na nošené a  na mechanicky poškozené zboží.(např. výšivka poškozená oděrem či praním,vyblednutí materiálu, nakousaný materiál... ). Dále na chybu uvedenou v objednávce.

Výrobce má nárok na odchylky v šíři popruhů , v bervnici popruhů , fleecu a barvy vyšívacích nití.

V případě nejasností se reklamační řízení bude řídit platnými zákony.

Dodané zboží si je kupující povinen prohlédnout neprodleně po převzetí zboží. V případě zjištění závady informujte prodejce. Zprávu o zjištěných závad oznamte: písemně,e-mailem nebo telefonicky.

Na veškeré nepoužité zboží zakoupené na www.magweb.cz poskytujeme záruku vrácení peněz bez udání důvodů,pokud zákazník zašle zboží zpět na kontaktní adresu ve lhůtě 14 kalendářních dnů. Vyjímka je na zboží s vlastní výšivkou ( jméno psa,logo) na toto zboží se raklamace nevztahuje.

Zboží musí být zasláno pouze jako obyčejný balík,na dobírku nebude brán zřetel. Vráceny budou peníze za objednané zboží vyjma poštovného a to na Váš účet,jehož číslo uvedete v průvodním dopise zaslané se zbožím.

 

Při tzv. „fyzicky bezkontaktním způsobu dodání“ se řídíme zákonem 367/2000 Sb. , dáváme 14 ti denní záruku vrácení peněz v případě nespokojenosti. V jednotlivých případech se budeme řídit ustanovením tohoto zákona.