CZ - versionEN - version

KONTAKTY

MAG-Kynologické potřeby, Martin Bohanus
Komenského 38
58601 Jihlava
tel: +420777045875, 777145875
magweb.cz@gmail.com
číslo účtu : 6298024001/5500

NOVINKY

arr3Padělek, falzifikát nebo prostě kopie...“Padělek, falzifikát nebo falzum je předmět, který se vydává za jiný, obvykle cennější předmět. Jeho... arr3UPOZORNĚNÍObjednávání   Objednat si můžete: -přímo na www.magweb.cz -E-mailem:... arr3Měření WP postrojePro správně zvolenou velikost postroje napište do poznámky rasu psa, obvod krku a váhu, děkujeme.. ...

UPOZORNĚNÍ

Objednávání

 

Objednat si můžete:

-přímo na www.magweb.cz

-E-mailem: magweb.cz@gmail.com

-písemně poštou:kontaktní adresa Martin Bohanus, Komenského 38, 58601 Jihlava

 

Na konci elektronické objednávky najdete místo pro poznámku.Zde můžete upřesnit Vaše přání.

Po přezkoumání objednávky, ve které by byl nedostatek zadaných údajů k výrobě daného zboží budete kontaktováni emailem nebo telefonicky.

Zboží obvykle expedujeme  14-18 pracovních dnů po obdržení objednávky podle náročnosti její kompletace. Dodací lhůta pak závisí na způsobu dodání a rychlosti doručovatele.  Objednané zboží odesíláme obvykle na dobírku Českou poštou nebo přepraví službou PPL, GLS, DPD. Platba je možná na dobírku i předem na účet. Zboží lze vyzvednout i osobně.

Cenu dopravy účtujeme dle ceníků pošty nebo přepravní firmy.

 

 

Ceny

Jsme plátci DPH! Dph činí 21%.  Uvedené ceny jsou maloobchodní.

 

Vážený zákazníku, doba po kterou můžete uplatnit nároky vyplívající z případných vad je na naše zboží 24 měsíců od data označeného za datum prodeje.

Reklamace se nevztahuje na nošené a  na mechanicky poškozené zboží.(např. výšivka poškozená oděrem či praním,vyblednutí materiálu, nakousaný materiál... ). Dále na chybu uvedenou v objednávce.

Výrobce má nárok na odchylky v šíři popruhů , v bervnici popruhů , fleecu a barvy vyšívacích nití.

 

Dodané zboží si je kupující povinen prohlédnout neprodleně po převzetí zboží. V případě zjištění závady informujte prodejce. Zprávu o zjištěných závad oznamte: písemně,e-mailem nebo telefonicky.

 

Při tzv. „fyzicky bezkontaktním způsobu dodání“ se řídíme zákonem 367/2000 Sb. , dáváme 14 ti denní záruku vrácení peněz v případě nespokojenosti. V jednotlivých případech se budeme řídit ustanovením tohoto zákona.