Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Padělek, falzifikát nebo prostě kopie...
Padělek, falzifikát nebo prostě kopie...
21.03.2013

“Padělek, falzifikát nebo falzum je předmět, který se vydává za jiný, obvykle cennější předmět. Jeho původce je padělatel nebo falzátor. Padělky se vyskytují v mnoha oblastech, počínaje platidly, listinami a dokumenty, přes umělecké předměty, starožitnost až po průmyslové zboží, zejména značkové. Padělání peněz, výtvarných děl, veřejných listin a ochranných značek jsou samostatné trestné činy, ostatní se mohou trestat jako PODVOD.
Kopie průmyslového zboží známých značek, které působí známým firmám obrovské škody. Trestní zákoník (§ 268) výslovně uvádí neoprávněné užití cizí ochranné známky na zboží či službě nebo neoprávněné užívání cizí firmy a firmy s ní zaměnitelné.”

V poslední době jsme zaznamenali veliký nárůst firem či soukromích osob, které nás začínají kopírovat. Samozřejmě konkurence tu je a bude, ale každý by se měl snažit být originální, vymýšlet SVÉ a nové výrobky. Rozhodně ne sedět u našeho facebooku nebo webu a pod drobnohledem studovat, co máme jak napsané, ušité, jaké máme nové vzory stuh, popruhů a fleece. Vrchol drzosti pak je objednat si od nás např. WP postroj, aby další den mohl vzniknout falzifikát... ale jak se říká “každý svého štěstí strůjce”.
Bohužel, naše trpělivost už přetekla a my Vás prosíme, dávejte pozor od koho objednáváte zboží, které na první pohled může vypadat jako MAG, ale NENÍ, kvalita je zde nesrovnatelná a proto Vám všem velice děkujeme za přízeň a těšíme se na další spolupráci.

Takže “Buď IN, buď MAG”, protože MAG je pouze jeden! :)